Brazilský žampion extrakt

Léčivé byliny a oblíbené kapky ihned na prodejně Nealkomarket.cz Praha 1
Servis i pro byt, dům i kancelář - doručení z našeho eshopu i na adresu celá ČR
vždy s možností praktického použítí a konzumace minimálního množství produktu se stejnou a účinnou sílou. Nákup i bez čekání a bez poplatku za poštovné. U našich zákazníků velmi populární superextrakt byl vyprojektován z amazonských bylin jako maximálně účinný a silnýléčivý  prostředek pro řešení téměř všech zdravotních obtíží. 
Brazilský žampion extrakt 
Prodejna podle Gusta obchod prodává i další bylinné tinktury - extrakty
Je oblíbený pro svoji snadnou přípravu a možnost konzumovat minimální množství produktu se stejnou sílou. Tento produkt může být i součástí speciálně sestavených léčivých kúr. Přírodní bylinný extrakt léčivých rostlin na prodej přímo zde. Bylinné kapky jsou nejlepší formou, jak pro své tělo čerpat všechny benefity této naprosto užasné léčivky.
Pojem doplněk stravy přesně vystihuje, k čemu jsou určené. Mají doplňit naše tělo a naši stravu. Základ ale musí být zdravá strava, která momentálně postrádá některé vitaminy, minerální látky nebo jiné léčivé, organické látky s nutričním nebo fyziologickým účinkem. Většinou se tedy jedná o důvod, že naše klasické a běžná strava nemá  - neobsahuje všechny důležité látky pro tělo a organismus v dostatečném množství. A na co vám mohou naše doplňky stravy pomoci? U každého produktu máme podrobný popis a návod na přípravu. A pozor! Na rozdíl od jiných přípravků, extrakty z přírodních bylin jsou standardizované. Naše lahvičky z lékárny pralesa vám zajistí stále stejný obsah látek po celý rok. Zvolit musí ale každý sám, nebo po konzultaci se svým lékařem, nebo na základě odborného alternativního léčitelského poradenství.
Alcohol Free - přípravek s 0% obsahem alkoholu, Při výrobě byla použita unikátní technologie a několikanásobná extrakce. Prodáváme pro vás to nejlepší z nabídky projektu Inca Botanica.
Pokud vás něco trápí, máte nějaké neduhy, bolesti či nemoc, na vše se najde bylina. Tyto Peruánské byliny jsou velmi účinné, čisté, organické a léčivé. Proto pamatujte, že jen z dobrého se pro vás narodilo jen to dobré.

V prodeji má e-shop Nealkomarket.cz bylinnné tinktury z Amazonie a Peru, které se používají jako prevence či na různé druhy nemocí  a zdravotní problémy.

Co to je Brazilský žampion extrakt - Božská houba kapky?

Patří do kategorie peruánské bylinky - léčivé bylinné tinktury. 

Receptura je kombinace amazonských a exotických bylin a tradičních českých bylinek. Čistá koncentrace vyluhovaných aktivních látek v přečištěné vodě

Na jaké problémy se hodí tento bylinný extrakt?

Extrakt je primárně určený na léčení onemocnění - přirozená obranyschopnost - imunitní systém
léčí  - 

Jaké má zdravotní účinky? 

Tento extrakt vznikl s cílem řešit problémy a léčbu ...

Jaké má složení? 

Žampion brazilský (Agaricus Blazei Murill - fungi) , čištěná voda, glycerol, sorban draselný, kyselina citronová

Kde si můžete koupit tyto léčivé kapky??

Všechny kombinace pak najdete na e-shopu Nealkomarket.cz v kategorii bylinky a nemoci

Podívejte se také do našeho e-shopu na naše léčebné kúry.
Obsahují ORGANICKÉ, ČISTÉ A LÉČIVÉ superpotraviny, bylinné směsi a extrakty
 
Vše z projektu Inca Botanica si můžete nakoupit i bez objednání a platby předem přímo na prodejně