Čaj na stres

kup přímo na prodejně Nealkomarket.cz Praha 1
Bílý kořen čaj, která konkrétně zlepšuje naše zdraví - prodej přímo zde
Léčivé byliny a oblíbené čaje z bylin má Nealkomarket.cz na jednom místě ihned k dispozici na prodejně v centru města. Nákup vám také doručíme až domů. Desítky druhů bylin na přípravu zdravého čaje. Byliny a léčivé rostliny ve formě květů, plodů, kořenů, listů a to zejména z Amazonie a peruánských And. Každý druh má také své specifické a blahodárné účinky na vaše zdraví. Bylinné čaje a směsi z kvalitních bylinek na rozličné neduhy. Mnoho z nich je součástí také našich produktových setů a speciálně sestavených léčebných kúr.

V prodeji má Nealkomarket.cz nejenom klasické sypané čaje černé, zelené i směsi, ale i bylinky, byliny z Amazonie a Peru, které se používají jako prevence či na různé druhy nemocí  a zdravotní problémy.

Potřebujete odstranit stres? Náš čaj pomáhá při stresu obsahuje tradiční bylinky, jejichž složky příznivě působí na udržování klidné mysli a zlepšení kvality spánku. Čajová směs z bylin, které se v tradiční lidové medicíně používají nejčastěji pro zklidnění při duševním vypětí.

Co to je čaj na stres?

Patří do kategorie peruánské bylinky - léčivé bylinné směsi

Na jaké problémy se hodí tato bylinná směs?

duševní zdraví, stres, relaxace, psychická vyrovnanost, meditace, regenerace

Směs je primárně určena pro osoby trpící duševními úzkostmi. Dokáže rychle zlepšit psychický stav - dodat tělu energii a vitalitu. Čaj zvýší odolnost vůči stresu.

Jaké má zdravotní účinky? 

Směs zmírní následky dlouhodobého užívání alkoholu, omamných látek nebo těžkou toxickou závislost na zátěžové léky.

Jaké má složení? 

Chuchuhuasi, Marco, Maca, Dobromysl, Meduňka a Hloh

Kde si můžete koupit tento léčivý čaj??

Všechny kombinace pak najdete na e-shopu Nealkomarket.cz v kategorii podle nemocí.