Čaj na žaludek

kup přímo na prodejně Nealkomarket.cz Praha 1
Čistící keř čaj, která konkrétně zlepšuje naše zdraví - prodej přímo zde
Léčivé byliny a oblíbené čaje z bylin má Nealkomarket.cz na jednom místě ihned k dispozici na prodejně v centru města. Nákup vám také doručíme až domů. Desítky druhů bylin na přípravu zdravého čaje. Byliny a léčivé rostliny ve formě květů, plodů, kořenů, listů a to zejména z Amazonie a peruánských And. Každý druh má také své specifické a blahodárné účinky na vaše zdraví. Bylinné čaje a směsi z kvalitních bylinek na rozličné neduhy. Mnoho z nich je součástí také našich produktových setů a speciálně sestavených léčebných kúr.

V prodeji má Nealkomarket.cz nejenom klasické sypané čaje černé, zelené i směsi, ale i bylinky, byliny z Amazonie a Peru, které se používají jako prevence či na různé druhy nemocí a zdravotní problémy.

Máte problémy s bolavým žaludkem? Naše bylinné čaje vám pomůžou se žaludečními neduhy. Speciálně sestavená směs na zmírnění žaludečních obtíží, na pocit plnosti, na pocit těžkého žaludku, na pálení žáhy, na nevolnost, na nechutenství, na bolest žaludku, na křeče v břiše i na nadýmání - na plynatost. 

Co to je čaj na žaludek?

Patří do kategorie peruánské bylinky - léčivé bylinné směsi

Na jaké problémy se hodí tato bylinná směs?

očista jater, očista žlučníku, žaludek, trávení, zlepšení chutě k jídlu, na křeče, na bolesti břicha

Směs je primárně určena pro hlubokou očistu těla. Normalizuje funkce žaludku, zlepšuje chuť k jídlu, zlepší funkci střev. 

Jaké má zdravotní účinky? 

Směs se dá použít při častém nadýmání, při bakteriálních a virových zánětech. Celkově pročišťuje tělo.

Jaké má složení? 

Agracejo, Chancapiedra, Artyčok, Pelyněk a Andělika

Kde si lze koupit tento léčivý čaj??

Všechny kombinace pak najdete na e-shopu Nealkomarket.cz v kategorii podle nemocí.