Čaj Cesmína Paraguayská

kup přímo na prodejně Nealkomarket.cz Praha 1
Modré maté čaj, který konkrétně zlepšuje naše zdraví - prodej přímo zde
Léčivé byliny a oblíbené čaje z bylin má Nealkomarket.cz na jednom místě ihned k dispozici na prodejně v centru města. Nákup vám také doručíme až domů. Desítky druhů bylin na přípravu zdravého čaje. Byliny a léčivé rostliny ve formě květů, plodů, kořenů, listů a to zejména z Amazonie a peruánských And. Každý druh má také své specifické a blahodárné účinky na vaše zdraví. Bylinné čaje a směsi z kvalitních bylinek na rozličné neduhy. Mnoho z nich je součástí také našich produktových setů a speciálně sestavených léčebných kúr.

V prodeji má Nealkomarket.cz nejenom klasické sypané čaje černé, zelené i směsi, ale i bylinky, byliny z Amazonie a Peru, které se používají jako prevence či na různé druhy nemocí  a zdravotní problémy.

Co to je čaj Cesmína Paraguyská?

Patří do kategorie peruánské bylinky - léčivé bylinné směsi

Na jaké problémy se hodí tato bylinná směs?

odbourávání tuků, zeštíhlení, hubnutí, posílení nervového systému, povzbuzující účinky, štíhlá linie

Směs má přiznivou schopnost odbourávat tukové buňky z těla. Obsahuje velké množství antioxidantů, a vitamínů . apříklad A, B1, B2, B-komplex, vitamin C. Je zdroj aminokyselin, minerálů, pryskyřic, a vlákniny.

Jaké má zdravotní účinky? 

Odvar Yerba Maté je vzácný poklad, který má povzbuzující účinky, ale neobsahuje kofein. Všechny byliny, které obsahuje povzbuzují nervový a imunitní systém.

Doporučení výrobce: Nekombinujte tento léčivý čaj s alkoholem, nikotinem a umělými tuky. 

Cesmína Paraguayská, Hercampuri a Hierba Luisa

Kde si lze koupit tento léčivý čaj??

Všechny kombinace pak najdete na e-shopu Nealkomarket.cz v kategorii podle nemocí.