GinSin nealko gin

Kamennou prodejnu Nealkomarket můžete navštívit na adrese Národní 9/1010, Praha 1 (mapa dole na této stránce). Rum bez alkoholu kupte přímo na prodejně podle Gusta obchod Praha
Ochutnejte a nepoznáte rozdíl. Bohatý výběr, vynikající poměr kvality a ceny. A který je nejprodávanější?? Nealkoholický destilát značky GinSin. A dobře se pije s kvalitním tonikem. Tak se u nás pro jeden kousek zastavte.
Nealkoholická verze destilátu gin  - prodej přímo zde

Vyzkoušejte nealkoholickou verzi oblíbeného destilátu. Ideální volba pro všechny generace. Čeká na vás stejná chuť ale 0 % alkoholu!! I pro vás se tak může stát běžnou a přirozenou součástí všech vašich přátelských setkání, rodinných oslav, firemních večírků, pracovních schůzek či nočních tahů. Ať už z jakýchkoliv důvodů nemůžete, či zrovna nemáte náladu pít alkohol, tak si u nás můžete dopřát skleničku něčeho podobně skvělého, jako vaši pijící partneři či kolegové, jen ale bez alkoholu

Většina našich zákazníků je nejčastěji používá do svých oblíbených míchaných drinků a koktejlů. V nabídce e-shopu i prodejny najdete všechny běžné a dostupné značky, které jsou momentálně na trhu. A proč? protože i do České země plné piva, barů a hospod doputoval celosvětový trend posledních let. Už i u nás je módní nepít alkohol, ať už ze zdravotních důvodů nebo jako součást zlepšení rodinného i životního stylu. A každý rok to směle rezonuje Suchej únor. Tak se k nám také přidejte! Nealkomarket.cz nabízí giny Botanicals, Strawberry i Mandarine bez alkoholu se servisem celá ČR pro byt, pro dům i pro kancelář.

Jsme e-shop a kamenný obchod, který vás nezklame! Řídíte auto nebo firmu? Nemůžete nebo nechcete pít alkohol? Svého oblíbeného ginu se vzdávat nemusíte. Nákup je možný i bez objednání online předem. Je ihned k odběru na prodejně Nealkomarket.cz Praha 1.Nealko nápoje také rozvážíme po Praze a okolí. GinSin bez alkoholu i mnohem více vám doručíme i na adresu až domů.