Čaj na omlazená játra

kup přímo na prodejně Nealkomarket.cz Praha 1
Růžový květ čaj, který konkrétně zlepšuje naše zdraví - prodej přímo zde
Léčivé byliny a oblíbené čaje z bylin má Nealkomarket.cz na jednom místě ihned k dispozici na prodejně v centru města. Nákup vám také doručíme až domů. Desítky druhů bylin na přípravu zdravého čaje. Byliny a léčivé rostliny ve formě květů, plodů, kořenů, listů a to zejména z Amazonie a peruánských And. Každý druh má také své specifické a blahodárné účinky na vaše zdraví. Bylinné čaje a směsi z kvalitních bylinek na rozličné neduhy. Mnoho z nich je součástí také našich produktových setů a speciálně sestavených léčebných kúr.

V prodeji má Nealkomarket.cz nejenom klasické sypané čaje černé, zelené i směsi, ale i bylinky, byliny z Amazonie a Peru, které se používají jako prevence či na různé druhy nemocí  a zdravotní problémy.

Co to je čaj na omlazená játra?

Patří do kategorie peruánské bylinky - léčivé bylinné směsi

Na jaké problémy se hodí tato bylinná směs?

očista jater, detoxikace, ledvinové kameny, úprava metabolismu, zažívání

Směs je dobrý pomocník na posílení funkce jater a ledvin. Je vodná na snížení křečí hladkého svalsta a nebo pro odstranění žlužových a ledvinových kamenů.

Jaké má zdravotní účinky? 

Směs dokáže dokonale detoxikova celé tělo a nastavit správné metabolické procesy, trávení tuků i sacharidů, snížení cholesterolu. Ženám pomáhá při pánevních infekcích a uvolňuje napětí vnitřních orgánů. 

Doporučení výrobce: Nekombinujte tento léčivý čaj s alkoholem, nikotinem a umělými tuky. 

Chancapiedra, Tawari, Hercampuri, Pampeliška, Čekanka

Kde si lze koupit tento léčivý čaj??

Všechny kombinace pak najdete na e-shopu Nealkomarket.cz v kategorii podle nemocí.