Čaj na čištění krve

kup přímo na prodejně Nealkomarket.cz Praha 1
Fialový květ čaj, který konkrétně zlepšuje naše zdraví - prodej přímo zde
Léčivé byliny a oblíbené čaje z bylin má Nealkomarket.cz na jednom místě ihned k dispozici na prodejně v centru města. Nákup vám také doručíme až domů. Desítky druhů bylin na přípravu zdravého čaje. Byliny a léčivé rostliny ve formě květů, plodů, kořenů, listů a to zejména z Amazonie a peruánských And. Každý druh má také své specifické a blahodárné účinky na vaše zdraví. Bylinné čaje a směsi z kvalitních bylinek na rozličné neduhy. Mnoho z nich je součástí také našich produktových setů a speciálně sestavených léčebných kúr.

V prodeji má Nealkomarket.cz nejenom klasické sypané čaje černé, zelené i směsi, ale i bylinky, byliny z Amazonie a Peru, které se používají jako prevence či na různé druhy nemocí  a zdravotní problémy.

Pije vám někdo krev? Čistit krev by si měl dopřát každý náš zákazník, já jim to doporučuji alespoň dvakrát za každý rok. Pod pojmem pročištění krve se rozumí alespoň dvou měsíční procedura, skterá slouží k celkovému posílení a osvěžení organismu. Máme pro vás bylinnou směs - čaj na čištění krve. Pokud hledáte čaje pro vyčištění krve, tak zvolte tento. Dobře vám to půjde s popíjením tohoto dobrého čaje na krev. Prospěje nejen vašemu organizmu a navíc si na něm pochutnáte. Krev je nejdůležitější tělesná tekutina, která koluje krevním řečištěm a udržuje náš život. S vaší chutí by také měla přijít úprava jídelníčku a pitného režimu. Tak se nám tu dobře vyčistěte!!

Co to je čaj na čištění krve?

Patří do kategorie peruánské bylinky - léčivé bylinné směsi

Na jaké problémy se hodí tato bylinná směs?

detoxikace, hubnutí, trávení, čištění krve, odvodnění

Směs je primárně určena na kompletní detoxikaci organizmu. 

Jaké má zdravotní účinky? 

Směs se dá použít při podpoře procesu zdravého hubnutí a právného trávení. Čistí krev, odvádí z těla toxiny a usnadní vylučování tekutin. Co vás čeká? Lepší a čistější pleť, pokud máte vlasy, tak jejich krásný vzhled! 

Manayupa, Hluchavka, Malina, Pýr a Lopuch

Kde si lze koupit tento léčivý čaj??

Všechny kombinace pak najdete na e-shopu Nealkomarket.cz v kategorii podle nemocí.