Čaj na mysl

kup přímo na prodejně Nealkomarket.cz Praha 1
Bílý kořen čaj, která konkrétně zlepšuje naše zdraví - prodej přímo zde
Léčivé byliny a oblíbené čaje z bylin má Nealkomarket.cz na jednom místě ihned k dispozici na prodejně v centru města. Nákup vám také doručíme až domů. Desítky druhů bylin na přípravu zdravého čaje. Byliny a léčivé rostliny ve formě květů, plodů, kořenů, listů a to zejména z Amazonie a peruánských And. Každý druh má také své specifické a blahodárné účinky na vaše zdraví. Bylinné čaje a směsi z kvalitních bylinek na rozličné neduhy. Mnoho z nich je součástí také našich produktových setů a speciálně sestavených léčebných kúr.

V prodeji má Nealkomarket.cz nejenom klasické sypané čaje černé, zelené i směsi, ale i bylinky, byliny z Amazonie a Peru, které se používají jako prevence či na různé druhy nemocí  a zdravotní problémy.

Potřebujete uklidnit svojí mysl? Náš čaj pomáhá

Co je úzkost a stres? Úzkost a stres známe jako obecné pojmy, které popisují zvýšený stav naší mysli a těla. Stres se definuje jako jakýkoli požadavek, v naší mysli nebo těle ale i reakce těla na stresové hormony. Tato směs obsahuje i Dobromysl, která se u nás pěstuje odjakživa jako zázračně léčivé koření a používá se jako jemnější varianta oregana ze Středozemí.

Úzkost a stres jsou obecné pojmy, které popisují zvýšený stav naší mysli a těla. Stres je obvykle definován jako jakýkoli požadavek, v naší mysli nebo těle, a v některých případech je reakce těla na stresové hormony dobrá věc
Dobromysl se u nás pěstuje odjakživa jako zázračně léčivé koření a používá se jako jemnější varianta oregana ze Středozemí.

Co to je čaj na mysl - na zklidněné létavé mysli?

Patří do kategorie peruánské bylinky - léčivé bylinné směsi

Na jaké problémy se hodí tato bylinná směs?

duševní zdraví, stres, relaxace, psychická vyrovnanost, meditace, regenerace

Směs je primárně určena pro osoby trpící duševními úzkostmi. Dokáže rychle zlepšit psychický stav - dodat tělu energii a vitalitu. Čaj zvýší odolnost vůči stresu.

Jaké má zdravotní účinky? 

Směs zmírní následky dlouhodobého užívání alkoholu, omamných látek nebo těžkou toxickou závislost na zátěžové léky.

Jaké má složení? 

Chuchuhuasi, Marco, Maca, Dobromysl, Meduňka a Hloh

Kde si můžete koupit tento léčivý čaj??

Všechny kombinace pak najdete na e-shopu Nealkomarket.cz v kategorii podle nemocí.