Čaj na endokrinní systém

kup přímo na prodejně Nealkomarket.cz Praha 1
Trnitý keř čaj, který konkrétně zlepšuje naše zdraví - prodej přímo zde
Léčivé byliny a oblíbené čaje z bylin má Nealkomarket.cz na jednom místě ihned k dispozici na prodejně v centru města. Nákup vám také doručíme až domů. Desítky druhů bylin na přípravu zdravého čaje. Byliny a léčivé rostliny ve formě květů, plodů, kořenů, listů a to zejména z Amazonie a peruánských And. Každý druh má také své specifické a blahodárné účinky na vaše zdraví. Bylinné čaje a směsi z kvalitních bylinek na rozličné neduhy. Mnoho z nich je součástí také našich produktových setů a speciálně sestavených léčebných kúr.

V prodeji má Nealkomarket.cz nejenom klasické sypané čaje černé, zelené i směsi, ale i bylinky, byliny z Amazonie a Peru, které se používají jako prevence či na různé druhy nemocí  a zdravotní problémy.

Co to je čaj na endokrinní systém?

Patří do kategorie peruánské bylinky - léčivé bylinné směsi

Na jaké problémy se hodí tato bylinná směs?

antiseptické účinky, očista ledvin, čisté močové cesty, hloubková očista, záněty sliznice, endokrinní systém, nechutenství, otylost, překyselení žaludku

Směs je dobrý pomocník na hloubkovou očistu. Odstaňuje z krve kyselinu močovou a odstraňuje záněty z močových cest a sliznic.

Jaké má zdravotní účinky? 

Směs purifikuje nervový systém a systém žláz s vnitří sekrecí. Eliminuje negativní adrenalin a kyselinu mléčnou, která se hromadí ze stresu. Pomá při poruchách trávení, při nechutenství, otylosti a překyselení žaludku. Má antiseptické a antibakteriální účinky.

Doporučení výrobce: Nekombinujte tento léčivý čaj s alkoholem, nikotinem a umělými tuky. 

Hierba de la Posterna, Arenilla, Kopřiva dvoudomá, Pampeliška lékařská

Kde si lze koupit tento léčivý čaj??

Všechny kombinace pak najdete na e-shopu Nealkomarket.cz v kategorii podle nemocí