Exclusivní nealkoholická vína

Nejlepší víno bez alkoholu kupte přímo na prodejně Nealkomarket.cz podle Gusta obchod Praha 1.
Ochutnejte a nepoznáte rozdíl. Bohatý výběr tradičních odrůd, vynikající poměr kvality a ceny.
Exclusivní vína také z malých rodinných vinařství. Osobně vybíráme vína s nejlepší hodnotou.
Exclusivní nealkoholická vína na jednom místě najdete přímo zde. Nealkoholická vína mývají, kromě nulového množství alkoholu, i další unikátní vlastnosti. Vyrábí se často bez tuku a s nižším obsahem kalorií. Klasické víno, ze kterého byl následně odstraněn alkohol. V nabídce máme nealkoholická vína z jižní Moravy, z Francie, z Německa, z Rakouska, ze Španělska, nově i nealkoholické šampaňské, z Itálie Prosecco a nealkoholické bio víno. Vše skladem. Vína, sekty, aperitivy bez alkoholu zde můžete koupit i ihned bez objednání předem. Vína máme nachystané na každý běžný den, jsme připraveni na všechny vaše zvláštní příležitosti. Třeba když jstě těhotná, když řidič na svatbě, když hubnete, když detoxikujete, když nechcete či nemůžete pít alkohol. Už nemusíte složitě hledat, v Praze máte jistotu a nápojový servis. Nečekejte na balíky, nečekejte na dopravce, nečekejte dlouho na víno. Máme ho pro vás ihned prodejna na prodejně za nízké ceny, kartonový prodej za zvýhodněné slevy. Nealkoholické a nízkokalorické víno, žádné registrace, žádné složité hledání. Objednejte přímo zde, online, po emailu. Rozvoz po Praze a doručení celá ČR až domů
Další názvy, se kterými se můžete setkat je víno bez alkoholu, dealkoholizované , nízkoalkoholické, nealko, dealko, nealkoholické víno.
Kdo kupuje u nás naše nealkohická vína?
    řidiči,
    těhotné ženy,
    lidé na dietě,
    abstinenti,
    muslimové.
Nealkoholické víno je vlastně odalkoholizovaný nápoj. Minimálního množství alkoholu se docílí odstraněním alkoholu z vína ve vakuové komoře. Prpto si zachová skvělou chuť i zdravotní účinky. V dealkoholizovaném víně samozřejmě nezmizí nikdy všechny stopy po alkoholu. Jsou ale vína, kde výrobci uvádějí obsah 0,0%. Proč tedy pít nealko nápoje? Výsledky průzkumů jasně prokazují blahodárné účinky přiměřeného množství vína na lidský organismus. Nealkoholické víno si zachovává všechny důležité vlastnosti a zároveň vás ráno nebude bolet hlava.
    Zabraňuje kornatění cév a srdečním onemocněním.
    Snižuje pravděpodobnost infarktu i cholesterol.
    Se snížením množství alkoholu souvisí i snížení obsahu kalorií až na desetinu. A nelze zapomenout na skvělou chuť. Opravdu dobré víno si vychutnejte s dobrým jídlem a s přáteli už tento víkend! Náš eshop má na výběr vždy nějakou tu exclusivitu. Třeba přijdte na chuť i vám. Tak se zastavte a ochutnejte!

 

Kontaktujte nás