Esence na čištění prostoru

Vše na prodejně Nealkomarket Praha 1.

Nádherné vůně na léčení těla i duše ihned k odběru

Esence na čištění prostoru najdete v naší nabídce po celý rok. Díky jim můžete zbavit vaši domácnost všech nežádoucích pachů a těžkých negativních energiích. Můžete s nimi také osvěžit těžký vzduch v uzavřených prostorech. Pomáhají také pomáhají smazat energetické stopy v prostoru. Díky za váš čas a energii, které věnujete našim stránkám a nákupu online v našem obchodě. Velmi populární je esence určená k čištění prostoru, která hlavně čistí prostor od nízkých energií, negativní emoce, disharmonie energiím čistí prostor od karmické zátěže, čistí předměty, kameny, vodu, silová místa, uvolní prokletí či magie, které mohou být k prostoru připoutané, odstraňují paranormální jevy, pokud souvisí s nízkými energiemi duality, odstraňuje závislosti v prostoru, zbytky po neharmonických vztazích či nemocech. Umí tak zvané přisedlíky uvízlé, připoutané duše a entity odvést do světla nebo tam, kam patří, čistí i stěny prostoru. Váš požadovaný prostor provoní láskou, lehkostí, připravuje prostor na meditaci, čistí ho po terapii, po jednáních a mnoho dalších.

Všechny příjemné vůně pro vaši spokojenost, harmonii a vitalitu. Využijte živou sílu rostlin k podpoře a udržení vašeho mentálního i fyzického zdraví. Tak jako naše superpotraviny, superextrakty i super bylinné směsi , tak i tyto super esence se hodí i k léčení všech tělesných a duševních potíží a neduhů, Vyzkoušejte třeba naše šamanské esence Kananga, Rosas, Santos, Lavanda, Pachamama. Každá z těchto vonných květinových esencí z Amazonie má i specifický rituální záměr a naši klienti je rádi používají k mnoha účelům. Osvěžovač vzduchu, harmonizace vědomí, uvolnění bloků, smazání energetických otisků předmětů, uvolnění od psychické zátěže, aromaterapie, čištění prostoru, vykuřování a mnoho dalších. Vše bez alkoholu na jednom místě ihned na prodejně v centru hlavního města. Nákup doručíme i až domů. Vše na při léčivé ceremonie najdete přímo zde i pod názvy: Vonné květinové esence z Amazonie, Květové esence a vůně, Velejemné a speciální kombinace rostlin, Bylinné esence, Magické esence, Očistné esence, Prostorové esence, Vonné esence, Spirituální esence, Šamanské esence z posvátných rostlin. Mnohým našim zákazníkům a zákaznic pomohly probudit se a všechny z naší aktuální nabídky vzbudily jejich neobvykle kladné reakce a pro jejich sílu a funkčnost.  

Máme velký výběr na jednom místě, přičemž každá je jiná a a každá z těchto našich volně v prodeji nabízených vonných květinových esencí z Amazonie má specifický rituální záměr. Od pradávna se všechny používají zejména k těmto meditačním účelům:

Všechny známé šamanské očistné rituály, zbystření, povzbuzení a zintenzivnění smyslů při samotné meditační práci, energetická ochrana daného člověka, otevření posvátných prostorů i zakončení ceremonií, posílení aury, harmonizace fyzické, emocionální i psychické úrovně bytí, energetická očista místností, meditace, modlitba, přivolání štěstí, posílení zdraví, zvolení hojnosti a přivolání lásky, na ochranu uživatelů proti odstranění negativních a těžkých vibrací, proti nezvaným hostům, proti útokům, vše proti nepřízni osudu, proti nemocem, odhánění neštěstí z domu, kropení, vysvěcení prostor domova, bytu i kanceláře, ochrana a očista rituálních předmětů, oltáře, drahých kamenů, amuletů, magické spirituální žehnání, přivábení a naklonění duchů, přivolání vizí a bytostí vyšších sfér k pomoci léčení těla i ducha. Lze je přidávat do koupelí k celkové očistě těla, má uvolňující a regenerační efekt, po sprchoví či koupeli se jemným potíráním nastolí energetická ochrana těla, aury a jeho celkové osvěžení. V domácnosti se dají uplatnit i v šatníku jako příjemný vonný prostředek proti molům. Vonné esence slouží k osvěžení a harmonizaci prostor či všech společenských i rodinných místností. Mějte na paměti, že všechny vaše úmysly mohou nabýt účinku jen podle vašeho čistého záměru, ke kterému se každý a sám za sebe rozhodne. Naše prostředky by se měly používat s láskou a pokorou, pouze s čistými úmysly. Všechny naše Esence a vůně na čištění prostoru můžete nakupovat i online s doručením až na vaši adresu či výdejní místo. Můžete je darovat svým blízkým či přátelům jako dárek, ale nikdy neovlivňujte jejich svobodné rozhodovaní. Vždy se mají používat v harmonii a s vyšším záměrem, Přejeme jen to nejlepší nejen vám, ale i  vše dobré i pro vaše okolí a blízké.