Víno pro řidiče

Nealkoholická vína pro řidiče máme nejlepší ze všech. Prodej dealko vín na prodejně podle Gusta obchod Praha 1. Velký výběr odrůd a osobní odběr zdarma
A protože je u nás nulová tolerance = absolutní zákaz, náš řidič musí být před i během jízdy absolutně čistý. Ale protože víno je návykové, a pro někoho jde rozhodně o drogu, lze mluvit o tom, že pít 0,0% víno lze a přitom být čistý.
Nealkoholické víno pro řidiče po celý rok za dostupné ceny - s vínem zajedeme i do autoškoly. Pro řidiče uděláme vše, zajistíme jim i dovoz vína do auto dílny, auto servisu, auto myčky, autobusové firmy, prostě všem motoristům doma i na cestách doporučíme zdravé pití a nápoje bez alkoholu.Pití vhodné pro gravidní ženy řidičky a všechny ženy, co řídí kolektiv spolupracovnic. Vaše starosti s nákupem nechte na nás, postaráme se i o vaše free auto

Tady je pro řidiče přehled, až pojedou na dovolenou,či na služební cestu, kde a jaké je tolerance. Tabulka povolené míry alkoholu v krvi řidiče v Evropských a a dlaších nejčastěji navštěvovaných zemích. Země jsou seřazeny podle abecedy.
Stát     Povolený limit
(v promile)
ALBÁNIE     0,1
ALŽÍRSKO     0,1
ANDORA     0,5
BĚLORUSKO     0
BELGIE     0,5
BOSNA A HERCEGOVINA     0,3
BULHARSKO     0,5
ČERNÁ HORA     0,5
ČESKÁ REPUBLIKA     0
DÁNSKO     0,5
ESTONSKO     0
FINSKO     0,5
FRANCIE     0,5
CHORVATSKO     0,5
IRSKO     0,8
ISLAND     0,5
ITÁLIE     0,5
KYPR     0,5
LITVA     0,4
LOTYŠSKO     0,5
LUCEMBURSKO     0,5
MAĎARSKO     0
MAKEDONIE     0,5
MALTA     0,8
MAROKO     0
MOLDAVSKO     0
MONAKO     0,5
NĚMECKO     0,5
NIZOZEMSKO     0,5
NORSKO     0,2
POLSKO     0,2
PORTUGALSKO     0,5
RAKOUSKO     0,49
RUMUNSKO     0
RUSKO     0
ŘECKO     0,5
SLOVENSKO     0
SLOVINSKO     0,5
SRBSKO     0,5
ŠPANĚLSKO     0,5
ŠVÉDSKO     0,2
ŠVÝCARSKO     0,5
TURECKO     0,5
TUNISKO     0
UKRAJINA     0,2
VELKÁ BRITÁNIE     0,8
Řidičům všech věkových kategorií prodáváme nealkoholická vína z nejlepších vinařství z domova i ze zahraničí. V našich kategoriích naleznete nealkoholická vína bílá, vína červená, vína růžová, vína šumivá i bio organická vína z nejlepších poloh a vinařských tratí. Pod každou z těchto kategorií najdete přehled všech námi nabízených odrůd v barvě vína, je to velký výběr vín podle odrůd.

 

Kontaktujte nás