Chatka krabí maso

Ochutnejte i vy delikatesu ze 100% masa kamčatského kraba! Je zdravá, nízkotučná, má velký obsah vitamínů a je bohatá na bílkoviny, železo, hořčík, vápník, a vitamíny skupiny B. K dodání ihned na prodejně, nebo na objednání. Prodej kamčatského kraba ve skle i v plechu v centru Praha 1, jsme v domě U Topičů, Národní č 9, dobrá cena a skvělá kvalita čeká i na vás. Víno a kraba chatku pošleme celá ČR. 

Kraba chatku kup zde

Krabí maso patří u milovníků vína bez alkoholu k uznávaným delikatesám.Tento krab, který je vyloven z ledové vody na Beringově pobřeží, nabízí nejlepší kvalitu a chuť krabího masa.

Nealkoholická vína kup zde

Připravte si doma své oblíbené masové pochoutky, ideální k obědu i k večeři. My k vaší chatce připravíme dobré víno. Prodej a rozvoz vína po Praze. Víno do domu i do firmy, víno servis a dáme jídlo ke všem masům.
 
Nealkoholická vína prodej v centru, Staré Město, Praha 1. Víno pošleme celá ČR. A jaká máme vína? Na všechny oslavy, víno k svátku, k narozeninám, k dobrému jídlu, v akci a slevě i na tento víkend je připravené také skvělé nealkoholické. Ano, víno bez alkoholu, dealko se k vašemu masu z kraba  také skvěle hodí. Je to pochoutka králů, jemné kousky masa
 
Kamčatský (královský) krab má velmi chutné a jemné maso srovnatelné s humřím, velmi ceněné labužníky. Čistá hmotnost masa: 150 g.
 
CHATKA je unikátní výrobek, připravený výhradně z vynikajícího Kamčatského kraba
 
 (Kamchatka King Crab - Pralithodes camtschaticus). T
 
Složení: kamčatský krab 100% (Paralithodes Camchatiucus) , 15% masa z noh kraba, 85% kousky masa z těla kraba, pitná voda, jedla sůl.
 
Informace byly převzaty z etikety výrobku nebo od výrobce. Alergeny zvýrazněny.
 
Podmínky skladování: uchovávat při teplotách od 0 do +25°C.
 
Maso kamčatského kraba má malý kalorický obsah (85 Kcal / 100g), je nízkotučný (1,2 /100g). Má velký obsah vitamínů, je bohatý na bílkovinu (17%), železo, hořčík, vápník, a vitamíny skupiny B. Země původu: Rusko. Skladem nebo ihned na prodejně k odběru ihned. tak se u nás pro něj zastavte


Jsme obchod online a prodejna vín bez alkoholu, která vám jdou naproti. Největší výběr vín v nejvyšší kvalitě za nejnižší ceny přímo od dovozce. Jsme obchod, kde najdete to, co vám chutná. Když se ke skvělému vínu bez alkoholu přidá vynikající krabí masíčko, tak se vám zážitky nesčítají, ale násobí. U nás najdete dlouhý seznam příležitostí pro konzumaci nealko víno, nealkoholické víno na doma a k nim oblíbené pochutiny, lahůdky, speciality, delikatesy, dobrůtky, zákusky, vše na co máte ihned chuť, co vás uspokojí doma i v zaměstnání, co navnadí chuťové buňky a potěší na party a oslavě nás všech - nealkoholiků. Prodáváme víno bílé, červené, růžové, šumivé i bio organické, vždy vysoké kvality, krásné vůně, výborné chuti. Tak když na vás přijde chuť přikousnout něco dobrého k vínu, u nás na prodejně podle Gusta obchod si vždy vybarete. Chatka krabí maso po celý rok v prodeji, velmi chutné a jemné maso srovnatelné s humřím, velmi ceněné labužníky nejenom u nás v Praze.

Kontaktujte nás