Čaj na ženské orgány

kup přímo na prodejně Nealkomarket.cz Praha 1
Bílý květ čaj, která konkrétně zlepšuje naše zdraví - prodej přímo zde
Léčivé byliny a oblíbené čaje z bylin má Nealkomarket.cz na jednom místě ihned k dispozici na prodejně v centru města. Nákup vám také doručíme až domů. Desítky druhů bylin na přípravu zdravého čaje. Byliny a léčivé rostliny ve formě květů, plodů, kořenů, listů a to zejména z Amazonie a peruánských And. Každý druh má také své specifické a blahodárné účinky na vaše zdraví. Bylinné čaje a směsi z kvalitních bylinek na rozličné neduhy. Mnoho z nich je součástí také našich produktových setů a speciálně sestavených léčebných kúr.

V prodeji má Nealkomarket.cz nejenom klasické sypané čaje černé, zelené i směsi, ale i bylinky, byliny z Amazonie a Peru, které se používají jako prevence či na různé druhy nemocí  a zdravotní problémy.

Trápí vás vaše ženské orgány? Možná jste již slyšeli o výhodách pití našeho bylinného čaje.Může jít o nejrůznější gynekologické problémy. Od častých zánětů, které jsou způsobeny oslabenou imunitou, přes nedostatečnou chuť na sex až po bolestivou menstruaci nebo nepříjemný přechod. 

Co to je čaj na ženské orgány?

Patří do kategorie peruánské bylinky - léčivé bylinné směsi

Na jaké problémy se hodí tato bylinná směs?

bolesti hlavy, ženské orgány, menstruace, migréna, pigmentové skvrny, 

Směs je primárně určena pro ženy. Působí příznivě na nepravidelnou a bolestivou menstruaci, pomáhá při bolestech hlavy a při migrénách.

Jaké má zdravotní účinky? 

Směs působí blahodárně při mykotických kvasinkových a mikrobiálních infekcích. Normalizuje stav pokožky, vlasů i nehtů.

Jaké má složení? 

Flor Blanca, Pasachuca, Canchalagua, Kontryhel, Přeslička a Řebříček

Kde si lze koupit tento léčivý čaj??

Všechny kombinace pak najdete na e-shopu Nealkomarket.cz v kategorii podle nemocí.