Prostorové esence a vůně

Vše na prodejně Nealkomarket Praha 1.

Nádherné vůně na léčení těla i duše ihned k odběru
Pro koho jsou určeny námi prodávané Prostorové esence a vůně? Pro všechny, naše zákazníky, kteří si pomocí těchto darů přírody přejí vyčistit vše, co je trápí. Ať už se jedná o prostor, ve kterém se nacházíte nebo o vztah, který není uvolněný a laskavý. Může jít i o běžné životné situace, které vám ve vašem životě způsobují bolest.
 
Pomocí esencí a vůní lze vyčistit všechny úrovně našeho bytí. Fyzickou, mentální, emocionální i tu jemnohmotnou.
 
Račte vstoupit do světa vůní, s prastarou historií a mystikou. Nechte se hýčkat jejich jemností a laskavostí. Jsou naprosto výjimečné svým 100% přírodním složením

Pro koho jsou určeny námi prodávané Prostorové esence a vůně? Pro všechny, naše zákazníky, kteří si pomocí těchto darů přírody přejí vyčistit vše, co je trápí. Ať už se jedná o prostor, ve kterém se nacházíte nebo o vztah, který není uvolněný a laskavý. Může jít i o běžné životné situace, které vám ve vašem životě způsobují bolest.Pomocí esencí a vůní lze vyčistit všechny úrovně našeho bytí. Fyzickou, mentální, emocionální i tu jemnohmotnou. Račte vstoupit do světa vůně s prastarou historií a mystikou. Nechte se hýčkat jejich jemností a laskavostí. Jsou naprosto výjimečné svým 100% přírodním složením

Všechny příjemné vůně pro vaši spokojenost, harmonii a vitalitu. Využijte živou sílu rostlin k podpoře a udržení vašeho mentálního i fyzického zdraví. Tak jako naše superpotraviny, superextrakty i super bylinné směsi , tak i tyto super esence se hodí i k léčení všech tělesných a duševních potíží a neduhů, Vyzkoušejte třeba naše šamanské esence Kananga, Rosas, Santos, Lavanda, Pachamama. Každá z těchto vonných květinových esencí z Amazonie má i specifický rituální záměr a naši klienti je rádi používají k mnoha účelům. Osvěžovač vzduchu, harmonizace vědomí, uvolnění bloků, smazání energetických otisků předmětů, uvolnění od psychické zátěže, aromaterapie, čištění prostoru, vykuřování a mnoho dalších. Vše bez alkoholu na jednom místě ihned na prodejně v centru hlavního města. Nákup doručíme i až domů. Vše na při léčivé ceremonie najdete přímo zde i pod názvy: Vonné květinové esence z Amazonie, Květové esence a vůně, Velejemné a speciální kombinace rostlin, Bylinné esence, Magické esence, Očistné esence, Prostorové esence, Vonné esence, Spirituální esence, Šamanské esence z posvátných rostlin. Mnohým našim zákazníkům a zákaznic pomohly probudit se a všechny z naší aktuální nabídky vzbudily jejich neobvykle kladné reakce a pro jejich sílu a funkčnost.  

Máme velký výběr na jednom místě, přičemž každá je jiná a a každá z těchto našich volně v prodeji nabízených vonných květinových esencí z Amazonie má specifický rituální záměr. Od pradávna se všechny používají zejména k těmto meditačním účelům:

Všechny známé šamanské očistné rituály, zbystření, povzbuzení a zintenzivnění smyslů při samotné meditační práci, energetická ochrana daného člověka, otevření posvátných prostorů i zakončení ceremonií, posílení aury, harmonizace fyzické, emocionální i psychické úrovně bytí, energetická očista místností, meditace, modlitba, přivolání štěstí, posílení zdraví, zvolení hojnosti a přivolání lásky, na ochranu uživatelů proti odstranění negativních a těžkých vibrací, proti nezvaným hostům, proti útokům, vše proti nepřízni osudu, proti nemocem, odhánění neštěstí z domu, kropení, vysvěcení prostor domova, bytu i kanceláře, ochrana a očista rituálních předmětů, oltáře, drahých kamenů, amuletů, magické spirituální žehnání, přivábení a naklonění duchů, přivolání vizí a bytostí vyšších sfér k pomoci léčení těla i ducha. Lze je přidávat do koupelí k celkové očistě těla, má uvolňující a regenerační efekt, po sprchoví či koupeli se jemným potíráním nastolí energetická ochrana těla, aury a jeho celkové osvěžení. V domácnosti se dají uplatnit i v šatníku jako příjemný vonný prostředek proti molům. Vonné esence slouží k osvěžení a harmonizaci prostor či všech společenských i rodinných místností. Mějte na paměti, že všechny vaše úmysly mohou nabýt účinku jen podle vašeho čistého záměru, ke kterému se každý a sám za sebe rozhodne. Naše prostředky by se měly používat s láskou a pokorou, pouze s čistými úmysly. Všechny naše Prostorové esence a vůně můžete nakupovat i online s doručením až na vaši adresu či výdejní místo. Můžete je darovat svým blízkým či přátelům jako dárek, ale nikdy neovlivňujte jejich svobodné rozhodovaní. Vždy se mají používat v harmonii a s vyšším záměrem, Přejeme jen to nejlepší nejen vám, ale i  vše dobré i pro vaše okolí a blízké.