Čaj na prostatu

kup přímo na prodejně Nealkomarket.cz Praha 1
Červený plod čaj, která konkrétně zlepšuje naše zdraví - prodej přímo zde
Léčivé byliny a oblíbené čaje z bylin má Nealkomarket.cz na jednom místě ihned k dispozici na prodejně v centru města. Nákup vám také doručíme až domů. Desítky druhů bylin na přípravu zdravého čaje. Byliny a léčivé rostliny ve formě květů, plodů, kořenů, listů a to zejména z Amazonie a peruánských And. Každý druh má také své specifické a blahodárné účinky na vaše zdraví. Bylinné čaje a směsi z kvalitních bylinek na rozličné neduhy. Mnoho z nich je součástí také našich produktových setů a speciálně sestavených léčebných kúr.

V prodeji má Nealkomarket.cz nejenom klasické sypané čaje černé, zelené i směsi, ale i bylinky, byliny z Amazonie a Peru, které se používají jako prevence či na různé druhy nemocí  a zdravotní problémy.

Potřebujete chodit méně často na malou? Trápí vás močový měchýř? Máme pro vás velmi silné a účinné bylinky. Pití lahodného čaje je oblíbená přírodní metoda. Tento má účinky na správnou činnost mužské prostaty, udržuje všem starším chlapům dolní jejich močové cesty ve zdravém stavu a napomáhá celkové fyzické i psychické pohodě.

Bolest hlavy
Častý tlukot srdce
Černé tečky před očima (mušky)
Apatie,podrážděnost,ospalost
Špatné vidění
Zapocenost
Chronická únava
Otoky obličeje
Oněmění a třesavka prstou
Výkyvy tlaku

Co to je čaj na prostatu?

Patří do kategorie peruánské bylinky - léčivé bylinné směsi

Na jaké problémy se hodí tato bylinná směs?

prostata, vitalita, hojení ran, krevní tlak, imunita, sexuální funkce

Směs je primárně určena pro muže. Působí příznivě na normalizaci a funkci prostaty a sexuální funkce mužů.

Jaké má zdravotní účinky? 

Směs se dá použít na úpravu krevního tlaku, či na jeho snížení. Posiluje vitalitu, urychluje regeneraci, zlepšuje imunitní systém, a zajišťuje duševní a fyzickou pohodu. Všichni muži u něj rádi ocení lepší hojení ran, šlach i svalů. Je to i skvělá ochrana na opotřebování kloubů. 

Jaké má složení? 

Achiote, Maca, Vrbovka, Uňa de Gato a Kotvičník

Kde si lze koupit tento léčivý čaj??

Všechny kombinace pak najdete na e-shopu Nealkomarket.cz v kategorii podle nemocí.