Čaj na chuť k jídlu

kup přímo na prodejně Nealkomarket.cz Praha 1
Čistící keř čaj, která konkrétně zlepšuje naše zdraví - prodej přímo zde
Léčivé byliny a oblíbené čaje z bylin má Nealkomarket.cz na jednom místě ihned k dispozici na prodejně v centru města. Nákup vám také doručíme až domů. Desítky druhů bylin na přípravu zdravého čaje. Byliny a léčivé rostliny ve formě květů, plodů, kořenů, listů a to zejména z Amazonie a peruánských And. Každý druh má také své specifické a blahodárné účinky na vaše zdraví. Bylinné čaje a směsi z kvalitních bylinek na rozličné neduhy. Mnoho z nich je součástí také našich produktových setů a speciálně sestavených léčebných kúr.

V prodeji má Nealkomarket.cz nejenom klasické sypané čaje černé, zelené i směsi, ale i bylinky, byliny z Amazonie a Peru, které se používají jako prevence či na různé druhy nemocí  a zdravotní problémy. 

Nechutná vám a trápí vás nechutenství? Naše bylinné čaje vám pomůžou na neduhy s jídlem. Naše bylinná směs příznivě pomůže při žaludeční podrážděnosti. A až se vyčistíte, tak pokračujte ve své cestě, na které se nesmí zapomenout! Vaším klíčem ke zdravému tělu a bezproblémového příjmu stravy je vždycky vyvážená strava a zdravý pohyb na zdravém vzduchu.

Co to je čaj na chuť k jídlu?

Patří do kategorie peruánské bylinky - léčivé bylinné směsi

Na jaké problémy se hodí tato bylinná směs?

očista jater, očista žlučníku, žaludek, trávení, zlepšení chutě k jídlu, na křeče, na bolesti břicha

Směs je primárně určena pro hlubokou očistu těla. Normalizuje funkce žaludku, zlepšuje chuť k jídlu, zlepší funkci střev. 

Jaké má zdravotní účinky? 

Směs se dá použít při častém nadýmání, při bakteriálních a virových zánětech. Celkově pročišťuje tělo.

Jaké má složení? 

Agracejo, Chancapiedra, Artyčok, Pelyněk a Andělika

Kde si lze koupit tento léčivý čaj??

Všechny kombinace pak najdete na e-shopu Nealkomarket.cz v kategorii podle nemocí.