Nealkoholická vína

Nejlepší víno bez alkoholu kupte přímo na prodejně Nealkomarket.cz podle Gusta obchod Praha 1.
Ochutnejte a nepoznáte rozdíl. Bohatý výběr tradičních odrůd, vynikající poměr kvality a ceny.
Nejprodávanější nealkoholická vína na jednom místě najdete přímo zde. Vše skladem. Vína, sekty, aperitivy bez alkoholu zde můžete koupit i ihned bez objednání předem. Vína máme nachystané na každý běžný den, jsme připraveni na všechny vaše zvláštní příležitosti. Třeba když jstě těhotná, když řidič na svatbě, když hubnete, když detoxikujete, když nechcete či nemůžete pít alkohol.
 
Máte chuť na něco delikátního, ale zároveň nechcete nebo momentálně nemůžete pít alkohol? Máme pro vás ohromující výběr nealko nápojů – vynikající nealkoholická vína. Bez alkoholu se dá v mobilu najít, dá se prohlédnout, dá se zvětšit obrázek, dá se poslat SMS, 100% se nyní podívejte se na ten obrázek - kdo uhádne, v čem je rozdíl? Vína se sníženým obsahem alkohol ale také zero, free, bez, sans, prostě nealkoholická vína bílá, červená všechny vína z celého světa i Moravy, všechny značky, všechny vína s tradicí, všechna vína za nízké ceny. To co zajímá každého zákazníka je detailní specifikace, doporučení, kalorické hodnoty, servis a doručení k jídlu a konečná cena. Naše informace je tedy jasná a zřetelná. Žádné poplatky, žádné další náklady, žádné slevy ani akce. Nealkoholická vína jedou. Prostě máme dobré víno na dnes a za dobrou cenu. Zajděte si v Praze na dobré víno bez alkoholu, budete překvapeni, jak velký máme výběr.
 
Jsou chutná i zdravá, červené ihned a když se bílé dobře vychladí, jsou i osvěžující! U nás u nealkoholiků doma se říká, že mi sklenička vína denně rozhodně neuškodí. Naopak, hodně velká sklenice. A raději dávám přednost pití červeného vína, má na moje zdraví velmi dobrý vliv. Naši dodavatelé francouzi by mohli vyprávět, vždyť právě oni jsou stále v hledáčku vědců z oboru medicíny. Jejich domácí jídla zrovna nepatří k nejlehčím a nejzdravějším, co se tuků a másla týká, na druhou stranu jejich láska k vínu jim zřejmě negativní dopady této stravy zmírňuje. Samozřejmě se stále bavíme o víně nealkoholickém, jeho zdravotní účinky na člověka se oproti tomu klasickému vínu mnohonásobně zvyšují. Chrání naše srdce, úspěšně svádí boj proti zkornatění cév, zlepšuje krevní oběh a v neposlední řadě snižuje riziko kardiovaskulárních chorob a cholesterol. Pro dietáře navíc máme velmi potěšující zprávu. Nealkoholické víno má oproti tradičnímu vínu o 60 – 90% méně kalorií!
 
Vychutnejte si kvalitní nealkoholická vína. Víno bez alkoholu je 100% víno - ochutnej a poznej ten rozdíl! Udělejte radost sobě i vašim blízkým nákupem kvalitního vína. Naše vína bez alkoholu - dealkoholizovaná, jsou kvalitní - dobře pitelná vína pro běžný i slavnostní den. Nečekejte na žádnou konkrétní příležitost a udělejte těm, které máte rádi, radost kdykoli vás napadne. Vždyť právě překvapení, které nikdo nečeká, každého z nás potěší úplně ze všeho nejvíc. A vínem bez alkoholu nemůžete urazit jak těhotné ženy tak jejich muže řidiče. Darujte dealko sekt jako dárek i sportovcům, učitelům, lékařům, těm, co berou léky i těm, co prostě alkohol nechtějí. Sklenička denně jim udělá dobře a spraví jim náladu.
 
Už nemusíte složitě hledat, v Praze máte jistotu a nápojový servis. Nečekejte na balíky, nečekejte na dopravce, nečekejte dlouho na víno. Máme ho pro vás ihned prodejna na regále, na prodejně za nízké ceny, také kartonový prodej za zvýhodněné slevy. Nealkoholické a nízkokalorické víno značka Bonne Nouvelle všechny vína z Francie ihned k dispozici, žádné platby předem, žádné registrace, žádné složité hledání. Objednejte přímo zde, online- po telefonu, po emailu. Languedoc-Roussillon - tradice a kvalita, víno které tak jako my nikdy nezklame. Originální vína a originální servis, dostanete originální dárky zdarma. Ochutnejte rozdíl - máme také tradiční odrůdy Chardonnay, Merlot, Syrah, z oblasti Languedoc. Spotřebitelé stále naléhavěji žádají potraviny a nápoje, které odpovídají zdravému způsobu života. Do této kategorie patří i vína se sníženým obsahem alkoholu. Výroba odalkoholizovaných vín všude podléhá zákonným předpisům Jsou povoleny 2 kategorie produktů: vína odalkoholizovaná do 0,5 obj. % alkoholu a vína částečně odalkoholizovaná, minimálně s 0,5 obj. % alkoholu a maximálně s 2 obj. % alkoholu. Pro spotřebitele je nyní nejdůležitější informace na zadní etiketě, musí být v českém jazyce a musí obsahovat všechny zákonem stanovené informace včetně výrobce, dovozce, prodejce, skutečný obsah alkoholu, číslo šarže, ročník, obsahuje oxid siřičitý. Jsou popsány různé technické postupy snižování obsahu alkoholu: metody tepelné, membránové, extrakční, absorpční. Výrobci mohou uvedené výrobní metody kombinovat. Výsledný produkt  - nealkoholické, nebo-li dealko víno má mít vynikající senzorickou hodnotu, ale je nesporné, že vždy bude chutnat jinak než klasické víno s alkoholem. Trend a osvěta, zdraví životní styl a vysoké pracovní nasazení současné generace proto dávají těmto produktů bez alkoholu na českém i moravské trhu výbornou perspektivu.

Kontaktujte nás