Čaj léčivá droga

kup přímo na prodejně Nealkomarket.cz Praha 1
Ženšen čaj, který konkrétně zlepšuje naše zdraví - prodej přímo zde
Léčivé byliny a oblíbené čaje z bylin má Nealkomarket.cz na jednom místě ihned k dispozici na prodejně v centru města. Nákup vám také doručíme až domů. Desítky druhů bylin na přípravu zdravého čaje. Byliny a léčivé rostliny ve formě květů, plodů, kořenů, listů a to zejména z Amazonie a peruánských And. Každý druh má také své specifické a blahodárné účinky na vaše zdraví. Bylinné čaje a směsi z kvalitních bylinek na rozličné neduhy. Mnoho z nich je součástí také našich produktových setů a speciálně sestavených léčebných kúr.

V prodeji má Nealkomarket.cz nejenom klasické sypané čaje černé, zelené i směsi, ale i bylinky, byliny z Amazonie a Peru, které se používají jako prevence či na různé druhy nemocí  a zdravotní problémy.

Co to je čaj léčivá droga?

Patří do kategorie peruánské bylinky - léčivé bylinné směsi, 

Na jaké problémy se hodí tato bylinná směs?

antioxidant, rakovina, přirozená obranyschopnost - imunitní systém, hladina lipidů v krvi, normální hladina cukru v krvi , kardiovaskulární systém, homocystein, krevní oběh a tlak, normální činnost jater - pročištění, pH rovnováha v žaludku,

Jaké má zdravotní účinky? 

Tento čaj - Jiaogulan je zařazován mezi tzv. adaptogeny, antistresory nebo harmonizátory. Příznivě ovlivňuje funkce celého organismu. Je plný antioxidantů a adaptogenů na podporu energie, vitality, svalového tonusu. Kladně ovlivňuje trávení, zlepšuje a stimuluje funkci jater a ledvin, snižuje hladinu cukru v krvi a je vhodný i jako prevence proti infekční žloutence. Pozoruhodná je i schopnost regulovat krevní tlak, kdy nízký zvyšuje a vysoký naopak snižuje. Upravuje též hladinu homocysteinu  v organizmu. Používá se také jako prevence proti mrtvici a infarktu, posiluje imunitní systém. U osob užívajících jiaogulan byla pozorována lepší fyzická kondice.  V současné době patří k důležitým bylinám, které mají schopnost zabránit vzniku rakovin.

je bohatým zdrojem antioxidantů,
tlumí křeče,
urychluje hojení ran a vřídků,
pomáhá od bolesti,
upravuje zažívání a zastavuje průjem,
doporučuje se při anémii,
dodává energii,
má protizánětlivé a detoxikační účinky

Doporučení výrobce: Nekombinujte tento léčivý čaj s alkoholem, nikotinem a umělými tuky. 

Ženšen pětilistý -  Jiaogulan  (Gynostemma pentaphyllum – folium)

Kde si lze koupit tento léčivý čaj??

Všechny kombinace pak najdete na e-shopu Nealkomarket.cz v kategorii podle nemocí.