Čaj na normalizaci pokožky

kup přímo na prodejně Nealkomarket.cz Praha 1
Bílý květ čaj, která konkrétně zlepšuje naše zdraví - prodej přímo zde
Léčivé byliny a oblíbené čaje z bylin má Nealkomarket.cz na jednom místě ihned k dispozici na prodejně v centru města. Nákup vám také doručíme až domů. Desítky druhů bylin na přípravu zdravého čaje. Byliny a léčivé rostliny ve formě květů, plodů, kořenů, listů a to zejména z Amazonie a peruánských And. Každý druh má také své specifické a blahodárné účinky na vaše zdraví. Bylinné čaje a směsi z kvalitních bylinek na rozličné neduhy. Mnoho z nich je součástí také našich produktových setů a speciálně sestavených léčebných kúr.

V prodeji má Nealkomarket.cz nejenom klasické sypané čaje černé, zelené i směsi, ale i bylinky, byliny z Amazonie a Peru, které se používají jako prevence či na různé druhy nemocí  a zdravotní problémy.

Potřebujete zlepšit stav pokožky? Možná jste již slyšeli o výhodách pití našeho bylinného čaje. Ten náš má tyto účinky: šetrně očišťuje pokožku, zklidňuje, předchází podráždění, posiluje ochrannou kožní bariéru a obnovuje její funkci.

Co to je čaj na normalizaci pokožky?

Patří do kategorie peruánské bylinky - léčivé bylinné směsi

Na jaké problémy se hodí tato bylinná směs?

bolesti hlavy, ženské orgány, menstruace, migréna, pigmentové skvrny, 

Směs je primárně určena pro ženy. Působí příznivě na nepravidelnou a bolestivou menstruaci, pomáhá při bolestech hlavy a při migrénách.

Jaké má zdravotní účinky? 

Směs působí blahodárně při mykotických kvasinkových a mikrobiálních infekcích. Normalizuje stav pokožky, vlasů i nehtů.

Jaké má složení? 

Flor Blanca, Pasachuca, Canchalagua, Kontryhel, Přeslička a Řebříček

Kde si lze koupit tento léčivý čaj??

Všechny kombinace pak najdete na e-shopu Nealkomarket.cz v kategorii podle nemocí.