Čaj na menopauzu

kup přímo na prodejně Nealkomarket.cz Praha 1
Obří přeslička čaj, který konkrétně zlepšuje naše zdraví - prodej přímo zde
Léčivé byliny a oblíbené čaje z bylin má Nealkomarket.cz na jednom místě ihned k dispozici na prodejně v centru města. Nákup vám také doručíme až domů. Desítky druhů bylin na přípravu zdravého čaje. Byliny a léčivé rostliny ve formě květů, plodů, kořenů, listů a to zejména z Amazonie a peruánských And. Každý druh má také své specifické a blahodárné účinky na vaše zdraví. Bylinné čaje a směsi z kvalitních bylinek na rozličné neduhy. Mnoho z nich je součástí také našich produktových setů a speciálně sestavených léčebných kúr.

V prodeji má Nealkomarket.cz nejenom klasické sypané čaje černé, zelené i směsi, ale i bylinky, byliny z Amazonie a Peru, které se používají jako prevence či na různé druhy nemocí  a zdravotní problémy.

Co to je čaj na menopauzu?

Patří do kategorie peruánské bylinky - léčivé bylinné směsi

Na jaké problémy se hodí tato bylinná směs?

dámský komfort, menopauza, zdravé kosti, hormonální rozvnováha, psychická rovnováha, dobrý spánek

Směs je primárně určena pro ženy v jejich období menopauzy a klimakteria- přechod.Celkově zklidňuje a navozuje dobrý spánek, udržuje zdravé a pevné vlasy, kosti, klouby a nechty.

Jaké má zdravotní účinky? 

Směs se dá použít na vyrovnání a doplnění energie při výkyvech nálad a depresivních stavů. Vyvažuje činnost hormonálního systému těla tak, aby nedocházelo k přetěžování nervové soustavy. 

Doporučení výrobce: Nekombinujte tento léčivý čaj s alkoholem, nikotinem a umělými tuky. 

Cola de Caballo, Maca, Kotvičník, Červený jetel, Vojtěška.

Kde si lze koupit tento léčivý čaj??

Všechny kombinace pak najdete na e-shopu Nealkomarket.cz v kategorii podle nemocí.