Čaj na odvodnění

kup přímo na prodejně Nealkomarket.cz Praha 1
Fialový květ čaj, který konkrétně zlepšuje naše zdraví - prodej přímo zde
Léčivé byliny a oblíbené čaje z bylin má Nealkomarket.cz na jednom místě ihned k dispozici na prodejně v centru města. Nákup vám také doručíme až domů. Desítky druhů bylin na přípravu zdravého čaje. Byliny a léčivé rostliny ve formě květů, plodů, kořenů, listů a to zejména z Amazonie a peruánských And. Každý druh má také své specifické a blahodárné účinky na vaše zdraví. Bylinné čaje a směsi z kvalitních bylinek na rozličné neduhy. Mnoho z nich je součástí také našich produktových setů a speciálně sestavených léčebných kúr.

V prodeji má Nealkomarket.cz nejenom klasické sypané čaje černé, zelené i směsi, ale i bylinky, byliny z Amazonie a Peru, které se používají jako prevence či na různé druhy nemocí a zdravotní problémy.

Potřebujete odvodnit své tělo? Dobré odvodnění těla by si měl dopřát každý náš zákazník, já jim to doporučuji alespoň dvakrát za každý rok, na jaře a před zimou. Pod pojmem odvodnění se rozumí alespoň dvou měsíční procedura, která slouží k celkovému vyčištění. Máme pro vás bylinnou směs - čaj na odvodnění. Pro zdravé vylučování vody - odvodnění. Pokud hledáte čaje pro vyčištění těla, tak zvolte tento. Dobře vám to půjde s popíjením tohoto dobrého čaje na vyloučení vody z těla. Prospěje nejen vašemu organizmu a navíc si na něm pochutnáte. Doporučuji také změnít pítný režim, pít čistou bezbublinkovou vodu na lepší podporu vylučování vody z organismu.

Co to je čaj na odvodnění?

Patří do kategorie peruánské bylinky - léčivé bylinné směsi

Na jaké problémy se hodí tato bylinná směs?

detoxikace, hubnutí, trávení, čištění krve, odvodnění

Směs je primárně určena na kompletní detoxikaci organizmu. 

Jaké má zdravotní účinky? 

Směs se dá použít při podpoře procesu zdravého hubnutí a právného trávení. Čistí krev, odvádí z těla toxiny a usnadní vylučování tekutin. Co vás čeká? Lepší a čistější pleť, pokud máte vlasy, tak jejich krásný vzhled! 

Manayupa, Hluchavka, Malina, Pýr a Lopuch

Kde si lze koupit tento léčivý čaj??

Všechny kombinace pak najdete na e-shopu Nealkomarket.cz v kategorii podle nemocí.