Clitoria ternatea

kup přímo na prodejně Nealkomarket.cz Praha 1
Motýlí květ čaj, který konkrétně zlepšuje naše zdraví - prodej přímo zde
Léčivé byliny a oblíbené čaje z bylin má Nealkomarket.cz na jednom místě ihned k dispozici na prodejně v centru města. Nákup vám také doručíme až domů. Desítky druhů bylin na přípravu zdravého čaje. Byliny a léčivé rostliny ve formě květů, plodů, kořenů, listů a to zejména z Amazonie a peruánských And. Každý druh má také své specifické a blahodárné účinky na vaše zdraví. Bylinné čaje a směsi z kvalitních bylinek na rozličné neduhy. Mnoho z nich je součástí také našich produktových setů a speciálně sestavených léčebných kúr.

V prodeji má Nealkomarket.cz nejenom klasické sypané čaje černé, zelené i směsi, ale i bylinky, byliny z Amazonie a Peru, které se používají jako prevence či na různé druhy nemocí  a zdravotní problémy.

Co to je Clitoria ternatea čaj?

Patří do kategorie peruánské bylinky - léčivé bylinné směsi

Na jaké problémy se hodí tato bylinná směs?

artritida, oživení snů, lucidní snění, chuť do života, klidný spánek, deprese, plodnost, nervová soustava, zácpa, pleť

Nálev z magické rostliny Clitoria ternatea má nádherně modrou barvu a schonost oživit sny- podpořit lucidní snění. Má tonizační efekt, vyživuje pleť i vlasy, ženám upravuje menstruační cyklus a podporuje plodnost.. I mužům pomůže při zácpě a při artritidě. 

Jaké má zdravotní účinky? 

Odvar púsobí blahodárně na nervovou soustavu a také proti všem depkám - depresím ze současné doby. Sušený květ obsahuje flavonoidy podílející se na řadě ozdravných procesů v lidském těle, které zlepší náladu a zvýší chuť do života.

Doporučení výrobce: Nekombinujte tento léčivý čaj s alkoholem, nikotinem a umělými tuky. 

100% Clitoria ternatea

Kde si lze koupit tento léčivý čaj??

Všechny kombinace pak najdete na e-shopu Nealkomarket.cz v kategorii podle nemocí.